Ochrona przed glonami i grzybami

Brillux Protect System

Glony i grzyby należą generalnie do najmniej wymagających form życia. Wystarczy tylko  wilgoć i światło a one rozprzestrzenią się prawie na każdej powierzchni - od kamienia aż do: tworzywa sztucznego, drewna bądź powierzchni szklanych. Łatwo jest im zagnieździć się również na elewacjach i tym samym stać się uciążliwymi dla właścicieli budynków.
Z rozwiązaniem ochronnym Brillux Protect Bezpośrednio z ISK oferowany jest skuteczny środek zaradczy: unikatowa koncepcja ochrony dostarcza uspokajające, systematyczne rozwiązanie ochronne przeciwko glonom i grzybom – we wszystkich kolorach i do prawie wszystkich podłoży - również do drewna.
W odniesieniu do elastyczności i różnorodności projektów rozwiązanie to nie pozostawia niespełnionych życzeń. Bez względu na to czy podłoża są organiczne lub mineralne, kolory jasne lub intensywne mamy do dyspozycji właściwy materiał w systemie Brillux Protect do każdego zastosowania.
Nasi klienci mają wybór pomiędzy produktami standardowymi lub w jakości Brillux Protect, która zapewnia budowę powłoki z filmem zabezpieczającym o pasywnej ochronnie z wysoką odpornością na porastanie glonami i  grzybami.