Bez aromatów

Pierwsza Klasa: „nie zawierające aromatów” produkty Brillux-a - Bezpośrednio z ISK

Powłoki muszą spełniać wiele wymagań. Lakiery i środki gruntujące powinny być lekkie w obróbce, wykazywać się dobrą rozlewnością i długotrwałą wytrzymałością. Produkty Brilluxa spełniają optymalnie te wymagania.
I nawet znacznie więcej: aby móc zapewnić powierzchni optymalny wygląd i jakość, oferujemy do każdego zastosowania pasujący środek gruntujący i jednocześnie udowadniamy oferowanym pełnym asortymentem nie zawierających aromatów i wodorozcieńczalnych lakierów, lazur i preparatów gruntujących, że można połączyć wysokie wymagania jakościowe z ochroną zdrowia i środowiska naturalnego.
 
Isoparafina zamiast benzyny lakowej
Jest to recepta na sukces lakierów i środków gruntujących na bazie żywicy alkidowej. „Nie zawierające aromatów” odznaczają się wyśmienitą obróbką i swoimi właściwościami przy jednoczesnej redukcji zapachów o faktor 60. Dodatkowo rozpuszczalnik izoparafina jest dużo bardziej przyjazny dla środowiska i zdrowia niż benzyna lakowa. Dlatego w czułych strefach takich, jak szpitale, przedszkola, hotele i restauracje, oferowane przez nas rozwiązania na bazie nie zawierających aromatów lakierów i środków gruntujących są najlepszym wyborem.  

Najwyższa jakość bez kompromisów
Jakość na pierwszym miejscu - to jest wyzwanie. Z tego powodu powłoki nie zawierające aromatów z Brillux-a w takich aspektach, jak: obróbka, połysk, czas otwarcia, jakość powierzchni i właściwości wysychania, wcale nie ustępują konwencjonalnym lakierom alkidowym.