Rozwój i ewolucja
Nowe pomysły to fundamenty dla dobrych interesów
„Quo vadis” – my znamy odpowiedź: do przyszłości. Myśleć o niej i nigdy się nie zatrzymać.
Codziennie staramy się poszukiwać nowych rozwiązań. Na bieżąco monitorujemy rynek nowości, doskonalimy się i poszerzamy swoją wiedzę, jak i naszych klientów, stajemy się silnym partnerem w trakcie realizacji zadań  wykonawców, architektów i inwestorów. Nasze zaangażowanie w tych obszarach pomaga nam szybko reagować na zmieniające się warunki, dostarczając coraz to lepszych, nowocześniejszych technologii i indywidualnych rozwiązań, nie zapominając jednak o podstawach budownictwa, tradycji i doświadczeniu naszych poprzedników od czasu budowy piramid.

Innowacyjne pomysły i praktyczne rozwiązania
Bycie kompetentnym dostawcą innowacji to u nas tradycja. Zawsze jesteśmy pionierem w oferowaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań. Do przykładów należy System Antygraffiti BrilQ, nowoczesne rozwiązania odpylania pomieszczeń w trakcie prac budowlanych, system natrysku BEMG, system ocieplania BSO Brillux Qju  i wiele innych.
Świeże pomysły i innowacyjne produkty oferowane przez ISK dają naszym klientom przewagę nad konkurentami i przyczyniają się do zdobywania nowych klientów w czasach trudnej koniunktury. W końcu to dla Was i z Wami ewoluujemy w kierunku sprawdzonego partnera.